Home | About | Contact

Парапсихологія та життя після смерті

Коли в 1882 р. було засновано Товариство психічних досліджень, великого значення набуло вивчення явищ і ситуацій, пов’язаних із життям людей після смерті. Результати цих досліджень постійно критикували науковці, які були незадоволені навіть тим, що психічне дослідження вважали науковим, однак вірування продовжувало існувати. Під впливом останніх досягнень, які пояснюють певні таємниці, академічна спільнота дійшла висновку, що згодом наука все пояснить.

Чому рабство було остаточно скасовано у Британській імперії?

У липні 1833 р. закон про скасування рабства у Британській імперії прийнято Палатою громад, а пізніше – Палатою лордів (1 серпня). Розгорнулася гаряча дискусія стосовно факторів, що сприяли успішному підписанню законопроекту. Серед них виокремлюють такі: зміна економічних інтересів, опір поневолених людей, реформа в парламенті, кампанії за скасування рабовласницького устрою тощо.

Гравитация и инерция через энергию излучения

Гравитация — слабейшее взаимодействие. Однако, поскольку оно действует на любых расстояниях и все массы положительны, это, тем не менее, очень важная сила во Вселенной. Из-за глобального характера гравитация ответственна и за такие крупномасштабные эффекты, как структура галактик, чёрные дыры и расширение Вселенной, и за элементарные астрономические явления — орбиты планет, и за простое притяжение к поверхности Земли и падения тел.

Основи буддійської медитації

Буддизм розпочинається із заохочення його практикуючих до участі у саті або читанні смріті, тобто досягнення найвищої точки свідомості відносно навколишнього та внутрішнього світів під час сидіння в особливій позі або простого щоденного життя. Цим видом медитації займався Будда під деревом бодхі. Незабаром буддистські монахи розширили та формалізували поняття медитації.

Інбридинг серед людей

Інбридинг часто визначається як парування родичів. Це система розмноження, коли індивідууми несуть алелі, що походять від спільного предка. У середовищі людей інбридинг вважається проблемою, оскільки збільшує ризик успадкування хвороботворних рецесивних алельних генів від спільного предка. Предметом більшості досліджень є інбридинг між близькими родичами, також відомий як «інцест», що зазвичай установлює порогове значення на рівні споріднення із двоюрідними братами або сестрами.

Філософія поцілунків

Автор статті описує різні види поцілунків, серед яких наведено 4 основні (Арістотелівський, Геґелівський, Вітгенштайнівський, Геделівський) та багато додаткових, наприклад, поцілунок за Сократом, Кантом, Сартром тощо. Техніка поцілунку розкривається в гумористичному аспекті з філософської точки зору.

Проект Visible Human Project®

Проект Visible Human Project® є результатом реалізації довгострокового плану 1986 р., розробленого Національною медичною бібліотекою США. Це повне анатомічно деталізоване тривимірне представлення чоловічих і жіночих тіл. Отримано зображення (у зрізі) КТ, МРТ та зразків кріосекцій трупів чоловіків і жінок. Подальша мета проекту Visible Human Project® полягає в розробці системи структури знань, яка пов’яже візуальні форми знання безпосередньо із символічними форматами, такими як назви частин тіла.

Сократ: філософське життя

Найцікавішою особистістю та найвпливовішим мислителем п’ятого століття був Сократ, чия відданість глибоким роздумам повністю змінювала світосприйняття. У пошуках справжніх знань, а не просто перемоги над противником, Сократ використовував розроблені софістами логічні прийоми для досягнення нової мети, яка полягала у виявленні істини. Так, його готовність усе піддавати сумнівам і намір відкидати все, крім достовірного опису природи речей, роблять його першим відданим представником напрямку критичної філософії.

1954 р.

У статті розповідається про розвиток подій в 1954 році під час боротьби за рівноправність чорношкірих громадян, про расову сегрегацію, чинення опору шкільній інтеграції на Півдні. Окрім того, читачі дізнаються про кілька вартих уваги судових справ, утворення Ради білих громадян і шкіл громадянської освіти.

Книги Дуґласа Комера з теми «Комп’ютерні мережі»

Наведена сторінка містить перелік праць Дуґласа Комера з теми «Комп’ютерні мережі». Окрім того, читачі мають змогу ознайомитися з коротким змістом і зовнішнім виглядом книг, основними думками, викладеними в них, а також фундаментальними поняттями з відповідних тем.

`