Home | About | Contact

Паранормальні голоси

Історія налічує багато випадків повідомлень про голоси та звуки, які лунали на відстані від людей, які їх чули. Коли голоси лунали за менш драматичних, але серйозніших обставин, часто поряд із дітьми, таке явище називали «полтергейстом». Є велика кількість доказів існування цього явища. З померлими спілкувалися, використовуючи різні допоміжні засоби, а почуті голоси записували на плівку.

Тропічні савани

Термін «тропічні савани» або «трав’янисті пасовища» асоціюється із тропічним вологим і сухим кліматом (за класифікацією типів клімату Кеппена – Aw), однак загалом це поняття не позначає кліматичний клімакс. Зазвичай савани безперервно вкриті багаторічними травами, які в зрілому стані часто досягають висоти від 3 до 6 футів. У місцевостях, укритих саванною рослинністю, домінує тропічний вологий і сухий клімат. Ґрунти різняться залежно від ґрунтового горизонту й едафічних умов.

Історія японських механічних обчислювальних машин

У цій статті викладено історію та подано хронологію японських механічних обчислювальних машин, здебільшого ручного типу. Розглядаються періоди до появи перших обчислювальних машин у всьому світі та у Японії, період ранніх калькуляторів, арифмометрів Язу, Ніппона, Марузена, IDEAL тощо.

Социализация собак

Собакам, как и людям нужно общение. Социализация помогает щенку вести себя адекватно во взрослом возрасте и с людьми, и с другими собаками.

Парапсихологія та життя після смерті

Коли в 1882 р. було засновано Товариство психічних досліджень, великого значення набуло вивчення явищ і ситуацій, пов’язаних із життям людей після смерті. Результати цих досліджень постійно критикували науковці, які були незадоволені навіть тим, що психічне дослідження вважали науковим, однак вірування продовжувало існувати. Під впливом останніх досягнень, які пояснюють певні таємниці, академічна спільнота дійшла висновку, що згодом наука все пояснить.

Чому рабство було остаточно скасовано у Британській імперії?

У липні 1833 р. закон про скасування рабства у Британській імперії прийнято Палатою громад, а пізніше – Палатою лордів (1 серпня). Розгорнулася гаряча дискусія стосовно факторів, що сприяли успішному підписанню законопроекту. Серед них виокремлюють такі: зміна економічних інтересів, опір поневолених людей, реформа в парламенті, кампанії за скасування рабовласницького устрою тощо.

Гравитация и инерция через энергию излучения

Гравитация — слабейшее взаимодействие. Однако, поскольку оно действует на любых расстояниях и все массы положительны, это, тем не менее, очень важная сила во Вселенной. Из-за глобального характера гравитация ответственна и за такие крупномасштабные эффекты, как структура галактик, чёрные дыры и расширение Вселенной, и за элементарные астрономические явления — орбиты планет, и за простое притяжение к поверхности Земли и падения тел.

Основи буддійської медитації

Буддизм розпочинається із заохочення його практикуючих до участі у саті або читанні смріті, тобто досягнення найвищої точки свідомості відносно навколишнього та внутрішнього світів під час сидіння в особливій позі або простого щоденного життя. Цим видом медитації займався Будда під деревом бодхі. Незабаром буддистські монахи розширили та формалізували поняття медитації.

Інбридинг серед людей

Інбридинг часто визначається як парування родичів. Це система розмноження, коли індивідууми несуть алелі, що походять від спільного предка. У середовищі людей інбридинг вважається проблемою, оскільки збільшує ризик успадкування хвороботворних рецесивних алельних генів від спільного предка. Предметом більшості досліджень є інбридинг між близькими родичами, також відомий як «інцест», що зазвичай установлює порогове значення на рівні споріднення із двоюрідними братами або сестрами.

Філософія поцілунків

Автор статті описує різні види поцілунків, серед яких наведено 4 основні (Арістотелівський, Геґелівський, Вітгенштайнівський, Геделівський) та багато додаткових, наприклад, поцілунок за Сократом, Кантом, Сартром тощо. Техніка поцілунку розкривається в гумористичному аспекті з філософської точки зору.

`