Home | About | Contact

Книги Дуґласа Комера з теми «Комп’ютерні мережі»

Original page: https://www.cs.purdue.edu/homes/dec/netbooks.html

 

 

Останнє видання


 

 

 

 

 

Комп’ютерні мережі й Інтернет, шосте видання, 2015 р. ISBN 0133587932/9780133587937.


Загальний вступ до теми «Мережі та їх взаємодія». Вступ висвітлює динаміку та напрямки розвитку Інтернет-мережі; подальший текст розділений на п’ять частин, що описують інтернет-додатки та програмування, обмін даними, комутацію пакетів із застосуванням дротових і бездротових мережевих технологій, які охоплюють локальні та глобальні мережі, організацію мереж і використовувані онлайн протоколи TCP/IP. В останньому розділі розглядаються аспекти мереж, пов’язані з кількома шарами та технологіями, включно з безпекою та керуванням мережами. У тексті розкривається широке коло тем, наприклад, режим мосту, перемикання, маршрутизація та протоколи маршрутизації, протоколи передавання мультимедійних даних, IP-телефонія та перегляд веб-сторінок.
Шосте видання передбачає врахування думок професорів і студентів, а також зміни в технологіях. Усі розділи видання оновлено, а 2 нові додано. У розділі про мережі, які конфігуруються за допомогою програм, пояснюється загальний концепт і вводиться поняття OpenFlow. У розділі про «Інтернет речей» мова йде про об’єднані бездротові мережі IP-протоколи ZigBee, використовувані для сенсорів програм інтелектуальних енергосистем.

 

Останній протокол TCP/IP


 

 

Організація взаємодії мереж за допомогою TCP/IP, том 1: принципи, протоколи й архітектура, шосте видання, 2014 р. ISBN-10: 0-13-608530-X ISBN-13: 9780136085300


Типовий довідник у відповідній галузі для будь-кого, хто хоче розібратися в інтернет-технологіях. У I томі наведено огляд TCP/IP й описано кожен компонент. Доступними словами тлумачаться наукові принципи, що застосовуються у процесі створення TCP/IP, і висвітлюється формування компонентів для подальшої взаємодії. Детально розглядається кожен протокол, включно з IPv4 й IPv6, TCP, UDP, DHCP, RIP, OSPF, BGP, ARP, IPv6-ND тощо. Окрім того, іде мова про такі технології, як Software Defined Networking and Classification, Multi-Protocol Label Switching (MPLS), Virtual Private Networks (VPN) і Network Address Translation (NAT).

 

 

Організація взаємодії мереж за допомогою TCP/IP, том II: розробка, впровадження та внутрішня організація (з Д. Стівенсом), третє вид., 1999 р. ISBN 0-13-973843-6


Як ідеальний довідник для розробників, том II містить обговорення тому I із використанням коду із запущеного впровадження TCP/IP з метою ілюстрації деталей. Так, у тексті показано, як алгоритм повільного старту протоколів TCP взаємодіє з експоненціальною повторною передачею зворотного зв’язку Партріджа-Карна, і як оновлення маршрутизації взаємодіють із передачею датаграми.

 

 

Організація взаємодії мереж за допомогою TCP/IP, том III: додатки та програмування взаємодії клієнта та сервера, версія на основі сокета Linux/POSIX (із Д. Стівенсом), 2000 р. 0-13-032071-4


У томі III описується основна концепція обчислень у середовищі «клієнт-сервер», що використовується при розробці всіх систем розподілених обчислень. У тексті мова йде про різні структури серверів, а також про засоби та техніки, що застосовуються при побудові клієнтів і серверів, включно з дистанційним викликом процедур (RPC). Тут також наявні приклади запущених програм, що ілюструють кожну структуру та кожен інструмент. Доступні чотири версії тому III. У цій версії описується інтерфейс прикладних програм Socket API, доступний для ОС Linux, який відповідає стандарту POSIX. Усі зразки коду в тексті були скомпільовані та перевірені на сумісність із Linux.

Read more