Home | About | Contact

Паранормальні голоси

Original page: https://wichm.home.xs4all.nl/dirvoic3.html

автор: Майкл Роґґе (Michael Rogge)

 

ЯВИЩЕ НЕЗАЛЕЖНОГО ПРЯМОГО ГОЛОСУ

В історії

Історія налічує багато випадків повідомлень про голоси та звуки, які лунали на відстані від людей, які їх чули. На шляху до Дамаска Св. Павло був приголомшений, коли почув голос, що мовив: «Святий апостоле Павле, апостоле Павле, чому ти мене переслідуєш?..» Люди, які подорожували з ним, заклякли мовчки, почувши голос, але нікого не бачачи. (Діяння 9:4-7).
Також, однак, голоси лунали за менш драматичних, але більш серйозних обставин, часто поряд із дітьми – так зване явище полтергейсту.

Спіритизм/ченнелінг

Слід зауважити, що такі голоси було чутно протягом останніх 150 років розвитку сучасного спіритизму в кімнатах медіумів, де проводилися спіритичні сеанси.

Усіх вразило явище прямого голосу, яке відчув наразі померлий Леслі Флінт, див. фото (1911–1994). Цей британський медіум пройшов багато перевірок. Голоси, що лунали поблизу нього, чули всі присутні та записували на плівку деякі з них. Уже померлі глядачі Бетті Ґрін і Джордж Вудз присвятили своє життя копіюванню своїх записів бесід прямим голосом під час сеансів Леслі Флінта та розповсюдженню їх серед усіх бажаючих.

На касетних записах лунають голоси людей, які розповідають про свою смерть. Це звичайні люди, які не вплинули на історію. Проте також є голоси померлих знаменитостей, таких як Ґанді, Тагор, Джордж Бернард Шоу, Валентино й Оскар Уайльд. Колишня «Королева сцени» Еллен Террі говорить із чіткою вимовою та виразною інтонацією без затримок або пауз. Аудіозаписи прямих голосів британської актриси Еллен Террі, Махатми Ґанді, Оскара Уайльда, Шопена, а також розмову між матір’ю та її померлим сином можна прослухати, відвідавши сторінку Смерть не має кінця. Колекція записів прямого голосу Вудза/Ґрін.(клацніть)

У своєму бестселері «Життя після смерті» Невілл Рендалл наводить уривки розповідей голосів про їхню смерть і подальше пробудження, про яке вони і не мріяли. У «Dood geen Einde» (на жаль, голландською) досліджуються історичне підґрунтя та справжність голосів.

Докладніші відомості про колекцію записів прямих голосів Вудза/Ґрін і аудіозаписів можна знайти тут.

Пояснення

З’являлися різні пояснення. Згідно з одним із них, штучна гортань або голосовий апарат будується з еманації медіума та відвідувачів сеансу. Слід зазначити, що ектоплазматичні втілення, як відомо, відбувались одночасно. Суб’єкт можна було побачити у відбитому флуоресцентному світлі.

Хоча Леслі Флінт більше їх не використовував, у минулому використовували «ріжки». Вони без підтримки рухалися в повітрі в кімнаті для сеансів і наближалися до людини, якій призначалося повідомлення. Вважалося, що ріжок підсилював слабкий голос і сприяв розвитку явища. Див. фото таких літаючих ріжків або ектоплазматичних голосових апаратів, клацнувши наведені піктограми (медіум: Джек Уеббер):

· 

·  На іншій інфрачервоній фотографії зображено кулю еманації, що завмерла на його плечі (клацніть піктограму у вигляді фото праворуч)

·  Клацніть це посилання, щоб отримати докладніші відомості про Джека Уеббера

Інші медіуми також фотографували літаючі ріжки й ектоплазматичні голосові апарати на плечах:

Read more